نویسنده:
راوی: نسترن حسنی,

کتاب صوتی «در آغوش نور»، نوشته بتی جی. ایدی (۱۹۴۲- ) است. بتی جی. ایدی در شب ۱۹ نوامبر ۱۹۷۳ پس از یک عمل جراحی جان می‌سپارد. این کتاب صوتی ماجرای اتفاقات شگفت‌انگیزی است که در حالت مرگ جسمانی برای او رخ داده است. این داستان‌ها اثباتی برای زندگی پس از مرگ هستند. او بیش از تمامی انسان‌هایی که در این حالت به سر برده اند و به زندگی بازگشته اند مرگ را تجربه کرده و روی دادهایی که دیده را به شکل تصاویری با جزئیاتی دقیق شرح می‌دهد. داستان‌هایی که بتی تعریف می‌کند، خبر از مهربانی و عشق بی‌قید و شرطی می‌آورد که در دنیای دیگر… (بیشتر بخوانید)


(75)

دریافت کتاب صوتی

(سهمیه به پایان رسیده است)
قیمت 6,000 تومان (0 درصد تخفیف اشتراک)
نسخه ای از این کتاب صوتی در کتابخانه شما موجود هست.
نویسنده
مترجم زهره زاهدی,
راوی نسترن حسنی,
مدت 4 ساعت و 25 دقیقه
حجم دانلود 121 مگابایت
تعداد فصل 1
ژانر روانشناسی و خودشناسی ,
ناشر
ناشر صوتی جیحون
سال انتشار
سال انتشار صوتی
زبان فارسی,
شابک ‎null

کتاب صوتی «در آغوش نور»، نوشته بتی جی. ایدی (۱۹۴۲- ) است.
بتی جی. ایدی در شب ۱۹ نوامبر ۱۹۷۳ پس از یک عمل جراحی جان می‌سپارد.
این کتاب صوتی ماجرای اتفاقات شگفت‌انگیزی است که در حالت مرگ جسمانی برای او رخ داده است. این داستان‌ها اثباتی برای زندگی پس از مرگ هستند. او بیش از تمامی انسان‌هایی که در این حالت به سر برده اند و به زندگی بازگشته اند مرگ را تجربه کرده و روی دادهایی که دیده را به شکل تصاویری با جزئیاتی دقیق شرح می‌دهد.
داستان‌هایی که بتی تعریف می‌کند، خبر از مهربانی و عشق بی‌قید و شرطی می‌آورد که در دنیای دیگر انتظار ما را می‌کشد. از آن مهم‌تر اینکه بتی پیامی ساده به ما می‌آموزد تا زندگی روزمره‌مان را متحول کنیم، به ما هدف‌های واقعی زندگی‌مان را معرفی می‌کند و ما را به سوی لذت، غنا و عشقی بی‌پایان راهنمایی می‌کند.

برای ثبت دیدگاه لطفا وارد نوار شوید.